top 02 finale

 

25. 10. 2019 / Jakub Smolík, speciální host: Ilona Csáková

Do KD Šeříková přijede věčný romantik. Jakub Smolík si nejpozději od dob svých velkých hitů Až se ti jednou bude zdát a Jen blázen žárlí získal české country-popové publikum a bylo mu dopřáno také bohaté rotace jeho písní v našich rádiích. 25. 10. 2019 se ho dočká i publikum na Plzeňsku. Speciálním hostem koncertu bude zpěvačka Ilona Csáková.

Detail akce
Datum konání: 25. 10. 2019
Vstup od: 19:00
Start: 20:00
Místo konání: KD Šeříková
Organizátor: 2P Production, s.r.o.

Vstupenky
Cena v předprodeji: 490 - 590,- 
TICKETSTREAM 
PLZEŇSKÁ VSTUPENKA

Cena na místě: 590,-

Jakub Smolík je zpěvákem popových, melodických písní Z. Bartáka, F. Kasla nebo J. Zmožka, kterými oslňuje zejména něžnou část publika, a také coververzí starších českých hitů, které mladší část publika dnes zná především díky němu. Koncert nabízí klasické hity tohoto umělce, jako jsou Až se ti jednou bude zdát, Jen blázen žárlí, Prý chlapi nebrečí či Ave Maria, ale i některé starší jeho písničky, které pravidelný návštěvník jeho vystoupení v posledních letech možná trochu postrádal.

Ilona Csáková patří mezi naše nejznámější zpěvačky. Od svých funky-soulových začátků se skupinou Laura a její tygři se přenesla do polohy sólové umělkyně, která zvládá pop, taneční muziku i šanson. Působivým hlubokým hlasem přednáší vážnější písně, svůj optimistický přístup nechává vyniknout při těch rychlejších, tanečních. Její hudební spojení s Jakubem Smolíkem patří k originálním zážitkům, které na českých pódiích nevídáme každý den.

serik2019

KD Šeříková

KD Šeříková, Šeříková 2428/13, Plzeň
Velký sál nabízí prostory pro pořádání kulturních akcí, jako jsou koncerty, plesy, maturitní plesy, taneční akce, divadelní představení. Je vhodný také pro přednášky, školení, besedy, schůze a podobně. Prostory lze využít i pro akce sportovního charakteru, výstavy či nejrůznější prezentace. Samozřejmostí je audiovizuální technika pro nejnáročnější požadavky, od mluveného slova až po velký koncert nebo ples, včetně profesionálního ozvučení a nasvícení.

V létě roku 2015 došlo k zásadní rekonstrukci velkého sálu. Díky stavebním úpravám se navýšila kapacita a podařilo se zajistit i příjemné propojení Velkého sálu s předsálím.

XIII. Století - Evropa (2017)

DESTRUCTION - Under Attack

Restaurace

Zveme Vás do nově otevřené restaurace Pivovarský šenk Šeříková. Přijďte ochutnat plaské pivo z Knížecího pivovaru Plasy. V nabídce máme 10 druhů nefiltrovaných a nepasterovaných piv. Nabízíme speciality studené a teplé kuchyně - AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

Program měsíce - ÚNOR

14. 02. 2020 / XIII. století, Bratrstvo Luny
27. 02. 2020 / Destruction, Legion of the Damned, Suicidal Angels, Final Breath