top 02 finale

 

16. 03. 2019 / Rockabilly night vol. 1 - The Mordors, The Train Robbers, Mr. Teddy and the Sidekicks

16. března pustí KD Šeříková na svá prkna něco, co tu ještě nebylo. Řádit do rytmu rockabilly muziky můžete i vy, pokud se zastavíte na Rockabilly Night a pár piv. Vystoupí domácí plzeňská kapela The Mordors, The Train Robbers a Mr. Teddy and the Sidekicks. Dámy, nezapomeňte na načechrané sukně, šaty, vlnu ve vlasech a mašli na ni.

Detail akce
Datum konání: 16.03. 2019
Vstup od: 19:00
Start: 20:00
Místo konání: KD Šeříková
Organizátor: 2P Production, s.r.o.

Vstupenky
Cena v předprodeji: 290,-
TICKETSTREAM
PLZEŇSKÁ VSTUPENKA
COOL TICKET 

Cena na místě: 350,-

The Mordors (dříve Mordors gang) je plzeňská autorská rockabilly kapela, orientující se na všemožné odnože rock n rollu – rockabilly, psychobilly, cowpunk, prozkoumává také temnější stránky country a surf music. Původní tříčlennou klasickou sestavu rockabilly kapel – kytara, double bass, bicí – zredukovali letos na duo. V současné době hrají ve složení Petr Hrabák (kytara, zpěv, elektronika, samply, MIDI) a Martin Pok – double bass, zpěv. Celkový zvuk kapely mísí žánry na první dojem neslučitelné, jako klasické elvisovské rockabilly s elektronikou a samply jako z chaloupky Baby Jagy. Svérázné, humorné texty v češtině kombinují „pohled na svět očima Felixe Holzmanna a Fridricha Nietzcheho“.

Kapela THE TRAIN ROBBERS je složená z ostřílených muzikantů, současných i bývalých členů známých kapel žánru psychobilly/rock'n'roll - Green Monster a Carlos & His Coyotes. První deska GREAT TRAIN ROBBERY jim vyšla v roce 2017. Kapela o sobě sama říká: "Mrazivě melodickej psychobilly rock'n'roll, při kterým upíři otevíraj rakve a zvědavě vystrkujou nosy, s nezaměnitelným klapotem kontrabasu, mazanou kytarou, bicíma jak tlukot srdce vzteklýho kojota a záhrobním zpěvem. Trojčlennej gang vlakovejch lupičů spřádá další ďábelský plány a o jejich old school psychobilly, co voní střelným prachem, benzínem a whiskey, ještě hodně uslyšíme!"

Mr. Teddy and the Sidekicks se zformovali v roce 2015 a jsou následovníky kapel Vaudeville a Teddy Toys. O rok později jim již vyšel pilotní singl a videoklip Born in Wrong Time že stejnojmenné desky, která následovala v roce 2017. Zcela v duchu doby, jejíž muziku hrají, byla vydána na vinylu. Kapela intenzivně koncertuje nejen na rodném Slovensku, ale také v zahraničí - v Polsku, Maďarsku, Německu i u nás.

serikovka pas

KD Šeříková

KD Šeříková, Šeříková 2428/13, Plzeň
Velký sál nabízí prostory pro pořádání kulturních akcí, jako jsou koncerty, plesy, maturitní plesy, taneční akce, divadelní představení. Je vhodný také pro přednášky, školení, besedy, schůze a podobně. Prostory lze využít i pro akce sportovního charakteru, výstavy či nejrůznější prezentace. Samozřejmostí je audiovizuální technika pro nejnáročnější požadavky, od mluveného slova až po velký koncert nebo ples, včetně profesionálního ozvučení a nasvícení.

V létě roku 2015 došlo k zásadní rekonstrukci velkého sálu. Díky stavebním úpravám se navýšila kapacita a podařilo se zajistit i příjemné propojení Velkého sálu s předsálím.

Starý psi - Hrakuléto 2014 - 2

BADYSFEST 2018 - VITACIT - Sybila

Restaurace

Zveme Vás do nově otevřené restaurace Pivovarský šenk Šeříková. Přijďte ochutnat plaské pivo z Knížecího pivovaru Plasy. V nabídce máme 10 druhů nefiltrovaných a nepasterovaných piv. Nabízíme speciality studené a teplé kuchyně - AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

Program měsíce - ÚNOR

01. 02. 2019 / RockOpera Praha – Vymítač + Interitus
02. 02. 2019 / XIII. století, Bratrstvo Luny
09. 02. 2019 / Totální nasazení, E!E, The Fialky
14. 02. 2019 / Miloš Meier – Drumming Syndrome
16. 02. 2019 / Sto zvířat, Švihadlo, V3ska
22. 02. 2019 / Starý Psi
23. 02. 2019 / Vitacit + Sapon, Paradox