top 02 finale

 

02. 11. 2019 / Harvest Pilsen Carnival

2. listopadu nabídne KD Šeříková žánrově výjimečný večírek. Na své si přijdou všichni, kdo mají rádi reggae, rap, taneční rytmy, ale třeba také balkánskou muziku. Harvest Pilsen Carnival bude hostit jména jako Nevereš /Cocoman, Dr.Kary, Messenjah/, Cooectiv, F.i.l, Tabasker, W23 aka Wilda Panda či Poeta. Přijďte se vyřádit! A to skutečně na maximum.

Detail akce
Datum konání: 02. 11. 2019
Vstup od: 18:00
Start: 19:00
Místo konání: KD Šeříková
Organizátor: 2P Production, s.r.o.

Vstupenky
Cena v předprodeji: 200,-
TICKETSTREAM
PLZEŇSKÁ VSTUPENKA
COOL TICKET 

Cena na místě: 250,-

Cocoman, Dr.Kary a Messenjah se spojili ke spolupráci pod značkou Nevereš v Cocomanově produkci Sirene Factory. "Tři kouzelníci, gentleman, bojovník a zvíře" - tak je někteří popisují, a zřejmě nebudou daleko od pravdy. To nejlepší z dancehallu a EDM přivezou do KD Šeříková.

Colectiv spojuje reggae a rap v jednom, což je přinejmenším neobyčejné. Jihočeský umělec vystupoval na festivalech jako Mighty Sounds, Hip Hop Kemp či Beats for Love. Spolupracoval s umělci jako Smola a Hrušky, Mc Ryhha (SK) či zmíněný Messenjah. V KD Šeříková představí svoje pohodové i nekompromisní beaty.

Nejoriginálnější interpret, který v KD Šeříková kdy byl - to jsou Tabasker. Klezmerová hudba, gypsy, balkánský styl - to všechno smíchané dohromady tvoří velice zajímavou směsici, na kterou si zatancujete a zařádíte. Věnují se také buskingu - pouličnímu vystupování. V KD Šeříková je však zažijete v suchu a v teple pod střechou.

Wilda Panda aka W23 patří mezi českou špičku reggae žánru, kam řadíme například také Michala Šepse. O jeho kvalitách svědčí například i to, že Wilda Panda je dvorní DJ Dr. Karyho. Nechte se tedy unášet na vlnách jeho beatů až...na Jamajku?

serik2019

KD Šeříková

KD Šeříková, Šeříková 2428/13, Plzeň
Velký sál nabízí prostory pro pořádání kulturních akcí, jako jsou koncerty, plesy, maturitní plesy, taneční akce, divadelní představení. Je vhodný také pro přednášky, školení, besedy, schůze a podobně. Prostory lze využít i pro akce sportovního charakteru, výstavy či nejrůznější prezentace. Samozřejmostí je audiovizuální technika pro nejnáročnější požadavky, od mluveného slova až po velký koncert nebo ples, včetně profesionálního ozvučení a nasvícení.

V létě roku 2015 došlo k zásadní rekonstrukci velkého sálu. Díky stavebním úpravám se navýšila kapacita a podařilo se zajistit i příjemné propojení Velkého sálu s předsálím.

Koncert Abba Stars v Olympii Plzeň

Walda Gang - Asi se mi stejska

Restaurace

Zveme Vás do nově otevřené restaurace Pivovarský šenk Šeříková. Přijďte ochutnat plaské pivo z Knížecího pivovaru Plasy. V nabídce máme 10 druhů nefiltrovaných a nepasterovaných piv. Nabízíme speciality studené a teplé kuchyně - AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

Program měsíce - ŘÍJEN

10. 10. 2019 / Katapul
11. 10. 2019 / ABBA STARS
18. 10. 2019 / Arakain – křest nového CD
25. 10. 2019 / Jakub Smolík, speciální host: Ilona Csáková
27. 10. 2019 / Walda Gang + Alkehol - dvojkoncert
29. 10. 2019 / Jelen, speciální host: Míša Tučná