top 02 finale

 

14. 03. 2019 / Mňága a Žďorp

Mňága a Žďorp. Kultovní kapela let devadesátých na české scéně i hudebně vyzrálá parta, která má dodnes hodně co nabídnout. Pohodová muzika, kvalitní texty nepostrádající tolik typickou poetiku a intimitu – to vždy byla a je Mňága a Žďorp, kterou poslouchá již několik generací. V polovině března si najde cestu i do Plzně do KD Šeříková.

Detail akce
Datum konání: 14. 03. 2019
Vstup od: 18:00
Start: 19:00
Místo konání: KD Šeříková
Organizátor: 2P Production, s.r.o.

Vstupenky
Cena v předprodeji: 290,- 
TICKETSTREAM
PLZEŇSKÁ VSTUPENKA
COOL TICKET 

Cena na místě: 350,-

Mňága a Žďorp, dnes již legendární parta z Valašského Meziříčí, upoutala mládež devadesátých let svou poetikou „z malého města, kde není co dělat“. Hudebně veselé, a přitom textově realistické písně jako Hodinový hotel, Made In Valmez či Písnička pro tebe se staly výpovědí celé jedné generace a na kytaru je brnkal leckterý středoškolák. Zároveň se kapele podařilo definitivně připnout své město na mapu české hudební scény a je s ním v mysli fanoušků neodmyslitelně spojená. Mňága a Žďorp bývá považována za kapelu, která udala směr dalšímu vývoji české rockové a folkové scény.
Dnešní Mňága a Žďorp se posunula od alternativního rocku více k folku, vyzrála a zklidnila se. Petr Fiala v jejím čele však neztrácí své charisma ani autorskou invenci a kapele to hraje stejně skvěle jako před lety. Přijďte se přesvědčit sami do KD Šeříková.

Restaurace

Zveme Vás do nově otevřené restaurace Pivovarský šenk Šeříková. Přijďte ochutnat plaské pivo z Knížecího pivovaru Plasy. V nabídce máme 10 druhů nefiltrovaných a nepasterovaných piv. Nabízíme speciality studené a teplé kuchyně - AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

Program měsíce - KVĚTEN

Kvůli pandemii koronaviru vláda zakázala v České republice kulturní akce do 11. 04. 2020.
Hledáme náhradní termíny. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Děkujeme za pochopení.